Odkryj piękno Tajlandii

16 Views Comment Off

Na Ziemi można zobaczyć bardzo dużo fantastycznych miejsc. Trudno zatem w niedługim tekście opisać najładniejsze atrakcje, ponieważ to nierealne. I dlatego skupmy się trochę bardziej na ujrzeniu niezwykłych miejsc na terenie Tajlandii. Według mnie Tajlandia to z pewnością jeden z najpiękniejszych krajów na całym świecie. Komu zwłaszcza mocno się spodoba Tajlandia? No cóż, pewnie ludzie marzący o samodzielnym podróżowaniu, bez biur podróży muszą orientować się, że Tajlandia to stosunkowo łatwa destynacja turystyczna.
Pewnie są prostsze kraje, przykładowo Włochy, lecz jeśli w grę wchodzi III świat, Tajlandia jest najwspanialszym celem. Niezbyt drogo, bezpiecznie, a do tego można powiedzieć, iż Tajlandia jest praktycznie stworzona pod samodzielnych podróżników.
Wspaniały jest Bangkok, czyli stolica tego państwa. Co interesujące, jest to najpopularniejsza stolica na świecie. Głównie dzięki turystom z Chin. Niezwykła jest także wyspa Phuket – to zapewne prawdziwy raj. Nieinteresująca jest Pattaya, chociaż zapewne faceci szukający nocnych uciech będą uradowani.

About the author

Related Articles

Archiwa